ותיקון בכברי

הותיקון בכברי הוא מועדון לגיל הזהב בקיבוץ, בו מקיימים פעילויות יצירה ותרבות ענפות לחברי הקיבוץ בגימלאות. מערכת הגינון ההידרופונית מאפשרת גם לאנשים מבוגרים שעבודת הגינון הפיזית קשה להם לגדל ולהנות מגינה ירוקה, מניבה וטעימה.

מרכז מארג בכפר ורדים

המקום הוא מרכז אמנויות מיוחד המשלב בין אמנים בעלי צרכים מיוחדים והקהילה. יש שם סדנאות ליצירה מעץ, נייר, טקסטיל וקרמיקה, בית קפה מדהים עם מטעמים גליליים 🍜וגלריה שאפשר לרכוש מתנות פרי ידי האמנים העובדים שם.
ומעכשיו גם 3 מערכות של גינות הידרופוניות…🥦🍓. החניכים מגדלים, מטפלים, קוטפים ומכינים מטעמים לארוחות הבוקר ..

מרכז תלם בשומרה

מערכת הידרופונית ל130 צמחים במרכז התעסוקה השיקומי במושב שומרה. הגינה המוגבהת מאפשרת גישה קלה ונוחה לאנשים גם עם כסאות גלגלים לטפל בגינה

חינוך המשלים בקיבוץ כברי

מערכת הידרופונית ל40 צמחים למרכז הנעורים בקיבוץ כברי. השיטה ההידרופונית על "ההייטקיות" שבה, מושכת את הדור הצעיר ומעניקה רלוונטיות מחודשת לענף החקלאות.

מועדון שיקומי פאסוטה

מערכת עמוד הצפה וריקון ל32 צמחים למועדון שיקומי בפאסוטה. המשתקמים מכינים מטעמים (רוטב פסטו ואחרים) מגינה שגדלה ב.. מקלט!

בבית ספר יסודי "הרצל" בכרמל בחיפה

מערכת של 72 צמחים לגידול ירקות בחזית בית הספר.

התלמידים לומדים על אפשרות גידול מזון בתוך המרחב העירוני תוך שימוש בשיטות וטכנולוגיות חדשניות. גידול מזון בתוך העיר מאפשר נגישות למזון בריא, נקי ומזין וכן שמירה על משאבי הטבע ההולכים ומתכלים: מים וקרקעות חקלאיות.

 

בתים פרטיים

מערכות עמוד בשיטות הצפה וריקון או טפטוף ומערכות צינורות בגדלים וצורות שונות בהתאמה לדרישות הלקוח. 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן